Ota yhteyttä

Etusivu / Ota yhteyttä

Ota rohkeasti yhteyttä, kerro mistä haluat keskustella tai sovitaan tapaaminen!

Katsotaan mitä me voisimme tehdä yrityksesi näkyvyydelle Internetissä.

jouni kärkkäinen flowhouse oy

Jouni Kärkkäinen

Toimitusjohtaja. Palveluliiketoiminta ja rahoitushankinta

p. 045 125 3405

jouni.karkkainen@flowhouse.fi

Miikka Raulo

Digitaalisen markkinoinnin asiantuntija, matkailun kehittäminen

p. 040 731 0022
miikka.raulo@flowhouse.fi

Marko Filenius

Digitaalisen liiketoiminnan ja asiakaskokemuksen asiantuntija

p. 050 336 5447
marko.filenius@flowhouse.fi

Salla Laajavaara

Digitaalisen markkinoinnin suunnittelu ja toteutus

p. 050 328 8180
salla.laajavaara@flowhouse.fi | @sallavaan

Jussi Laurila

Digitaalisen markkinoinnin suunnittelu ja toteutus

jussi.laurila@flowhouse.fi | @jussilaurila

Eveliina saarimaa Flowhouse

Eveliina Saarimaa

Matkailumarkkinointi, digitaalisen markkinoinnin sisällöntuotanto

ico-in-bp. 050 304 84 55 eveliina.saarimaa@flowhouse.fi | @saarieve

Anne Kaakkuriniemi

Digitaalisen markkinoinnin suunnittelija
anne.kaakkuriniemi@flowhouse.fi

partner

FlowHouse Oy

Gummeruksenkatu 9 b 9
40100 Jyväskylä
Y-tunnus: 2169806-5

Haluatko kehittää myyntiäsi ja markkinointiasi verkossa?

Jätä yhteystiedot ja olemme sinuun yhteydessä!

* -merkityt kentät ovat pakollisia

Laskutusosoite

Vastaanotamme laskut mieluiten sähköisesti.

Verkkolaskutusosoitteemme on:
FlowHouse Oy, Y-tunnus 2169806-5
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus: 003710948874
Verkkolaskuosoite: 003721698065
OVT-tunnus: 003721698065
Skannauksen sähköpostiosoite: FlowHouseOy.FI.P.105300-8@docinbound.com

Paperilaskut:
FlowHouse Oy
Postilokero: 21057
Postinumero: 00063
Paikkakunta: LASKUNET